Siuntimas ir pristatymas

Siuntimo būdai.

Šiuo metu pardavėjai gali naudotis vieno iš šių aštuonių siuntų vežėjų paslaugomis: TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, China Post, Hongkong Post ir S.F. Express.

Kadangi siuntimo būdai pasirenkami pardavėjų, dėl tikslesnės informacijos rekomenduojame tiesiogiai susisiekti su jais. Susisiekti su pardavėjais, galite nuėję į prekės aprašymo puslapį arba parduotuvę ir paspaudę „Contact Now“. Taip pat galite naudotis „Chat Now!“ funkcija, kad galetumėte bendrauti gyvai su pardavėjais, kurie naudojasi „TradeManager“ programėle.

Muitai ir importo mokesčiai

TIKSLŪS ATSAKYMAI IR MOKESČIŲ DYDŽIAI 

Pardavėjai neprisiima atsakomybės už siuntinių vėlavimą, dėl prekių užlaikymo muitinėje.
Prašome iš anksto įsitikinti, kad perkamoms prekėms nera taikomi muitai. Jeigu prekės siunčiamos ilgiau nei tikėjotės, dėl užlaikymo muitinėje, esant šventiniam laikotarpiui ar dėl kitų priežasčių rekomenduojame susisiekti su pardavėju dėl pristatymo laikotarpio pratęsimo. Nerekomenduojame negavus prekių nustatytu laiku skubėti palikti neigiamų komentarų pardavėjo puslapiuose.

Visi siuntimo įkainiai yra nustatyti pardavėjo priklausomai nuo siuntų kiekio, jų dydžio ir svorio.

Jeigu manote, kad prekės siuntimo kaina yra per didelė, siūlome kreiptis į pardavėją, dėl kito siuntimo metodo. Jeigu pardavėjas sutiks pakeisti siuntimo kainą, jis turėtų tai padaryti prieš apmokėjimą.

Siuntimo laikas priklauso:

Nuo to į kurią šalį siunčiamos prekės, nuo pasirinkto siuntimo metodo, nuo prekės išmuitinimo laikotarpio. Kartais siuntiniai keliauja ilgiau dėl kitų nenumatytų priežasčių.

Tiesiai iš pardavėjų - be antkainio!

Perkate tiesiogiai iš Kinijos pardavėjų.
Jokių tarpininkavimo mokesčių!

Susisiekite info@goexpress.lt